Specjalista ds. rekrutacji IT (HR wewnętrzny)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Specjalista ds. rekrutacji IT (HR wewnętrzny)

Zadania:
* Kompleksowe prowadzenie całościowych procesów rekrutacyjnych na stanowiska juniorskie, specjalistyczne i managerskie w obszarze IT,
* Wsparcie rekrutacyjne działów sprzedaży, administracji, marketingu,
* Aktywna współpraca z managerami poszczególnych działów,
* Aktywne poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych źródeł, takich jak Direct Search,
* Składanie ofert i negocjacja warunków zatrudnienia z kandydatami,
* Aktywy udział w procesie onbordingu nowych pracowników
* Przeprowadzania welcome i exit interviews;
* Uczestnictwo w targach pracy i innych wydarzeniach branżowych,

Wymagania:
* Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji IT - warunek konieczny,
* Doświadczenie w rekrutacji w obszarze technologii python i ruby on railsb - będzie atutem,
* Wykształcenie wyższe kierunkowe: ZZL, psychologia - mile widziane,
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom min. B2,
* Duża samodzielność w działaniu i inicjatywa,
* Komunikatywność, otwartość oraz łatwość w budowaniu relacji,
* Kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
* Sumienność i świetna organizacja pracy własnej,

W zamian oferujemy:
* Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w wewnętrznym HR,
* Atrakcyjne wynagrodzenie,
* Elastyczny grafik i możliwość pracy w trybie home office,
* Lekcje języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego,
* Liczne szkolenia oraz dostęp do platformy edukacyjnej,
* Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa,
* Niezbędne narzędzia pracy: służbowy telefon i laptop,
* Pracę w międzynarodowym środowisku,
* Dogodną lokalizację i nowoczesne biuro przy rondzie ONZ.

Numer referencyjny: SRI/WA2/12/2017

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. rekrutacji IT (HR wewnętrzny)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. rekrutacji IT (HR wewnętrzny) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. rekrutacji IT (HR wewnętrzny) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji IT (HR wewnętrzny), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.