Wyszukaj spośród 21048 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynu - pół etatu - atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja: Stryków , łódzkie
Data: 02-12-0002, do końca 315 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strykowie na stanowisku:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • proste prace magazynowe przy rejestracji, sortowaniu oraz rozładunku i załadunku przesyłek kurierskich
  • zabezpieczanie uszkodzonych kartonów
  • inne prace zlecone przez przełożonego
Wymagania

OCZEKIWANIA

  • gotowość do podjęcia pracy na pół etatu w godzinach 5:30-9:30
  • chęć do pracy oraz punktualność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 1300 zł brutto/m-c
  • premię frekwencyjną w kwocie 150 zł brutto oraz premię wynikową aż do 16%

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 894.

Szukasz pracy jako Pracownik magazynu - pół etatu - atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - pół etatu - atrakcyjne wynagrodzenie w miejscowości: Stryków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik magazynu - pół etatu - atrakcyjne wynagrodzenie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - pół etatu - atrakcyjne wynagrodzenie, praca w Stryków dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie