To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca w Pralni Niemcy wyjazd własnym samochodem HRNavigator

  • Bonn, Niemcy
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Rodzaj pracy: Praca czasowa
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Niemcy

Praca w Pralni Niemcy wyjazd własnym samochodem
Pracodawca: HRNavigator
Kraj: Niemcy

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami -  są naszą pasją.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Opis stanowiska pracy

·    Sortowanie i składanie prania

·    Załadunek i obsługa maszyn piorących

·    Utrzymanie czystości i porządku na magazynie

·    Przygotowywanie prania do prasowania

Wymagania stawiane kandydatom

·    Podstawowa znajomość j. niemieckiego

·    Chęć do pracy, sumienność, rzetelność

·    Zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna

·    Dyspozycyjność

·    Własny samochód na dojazdy do pracy

Nasza oferta

·    Umowa o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy

·    Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)

·    Stawka: 9,23 €/h (Landy zachodnie)

·    Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

·    Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec

·    Dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:

-  na adres mailowy: rekrutacja@hrnavigator.com.pl