Wyszukaj spośród 8357 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik Obsługi Klienta

Data: 02-12-0002, do końca 199 dni
Lokalizacja: Goleniów , zachodniopomorskie

Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce i Narodowym Operatorem Pocztowym. Zatrudniamy na umowę o pracę prawie 80 000 Pracowników. Znajdujemy się w pierwszej 50 najlepszych pracodawców!

Poczta Polska S.A.

oferowane stanowisko: Pracownik Obsługi Klienta

dostępne wymiary etatów: 0,5; 0,75; 1,0

Opis stanowiska

Na Twój dzień pracy będzie się składać:

  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,
  • aktywna sprzedaż towarów handlowych w urzędzie pocztowym,
  • bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego,
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.

Wymagania

Skontaktuj się z nami, jeśli:

  • masz wykształcenie minimum średnie,
  • profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,
  • potrafisz obsługiwać komputer, znasz pakiet MS Office na poziomie podstawowym,
  • jesteś osobą komunikatywną i zorganizowaną,
  • jesteś gotowy/a do pracy zmianowej.

Mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta i sprzedaży.

Oferujemy

U nas zyskasz:

  • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę na okres próbny,
  • pensję zawsze na czas i premię miesięczną,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Cenimy różnorodność!
Zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością,
powyżej 45 lat, po zwolnieniach lub po dłuższej przerwie w pracy.

Wymagane języki

polski

Branża: Obsługa klienta

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie