Wyszukaj spośród 8083 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik prefabrykacji - Betoniarz - BELGIA

Lokalizacja: Belgia , Belgia
Data: 02-12-0002, do końca 232 dni

Miejsce pracy: BELGIA
Poszukujemy pracownika prefabrykacji - betoniarza
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • Praca przy produkcji prefabrykatów betonowych
  • Produkcja słupów i belek z betonu sprężonego i zbrojonego
  • Praca z suwnicą

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na prefabrykacji
  • Umiejętność obsługiwania suwnicy.
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego (A2)
  • Ewentualna gotowość do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 14,98 e brutto / h
  • Dodatek za eksploatację własnego samochodu
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość wypracowania nadgodzin w ramach zapotrzebowania pracodawcy.
  • Opiekę koordynatora

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie