To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik Działu Technicznego – 20 zł brutto/godz. plus premia Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Łódź, łódzkie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: łódzkie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Pracownik Działu Technicznego – 20 zł brutto/godz. plus premia
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: łódzkie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Działu Technicznego – 20 zł brutto/godz. plus premia

OBOWIĄZKI
Do Twoich obowiązków należeć będzie konserwacja oraz kontrola stanu technicznego maszyn produkcyjnych. Będziesz odpowiedzialny za montaż i demontaż form oraz ustawianie maszyn wtryskowych. Dodatkowo Twoje zadanie polegać będzie na czuwaniu nad prawidłowym działaniem urządzeń produkcyjnych.

OCZEKIWANIA
Jako Kandydat na to stanowisko musisz się wykazywać umiejętnością obsługi elektronarzędzi, jak również zdolnościami technicznymi. Twoją ważną cechą osobowości będzie umiejętność sprawnej i samodzielnej organizacji pracy. Dodatkowymi atutami będą doświadczenie w przezbrajaniu maszyn oraz uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV.

OFERUJEMY
Zatrudnienie na proponowanym stanowisku odbywa się w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjną stawką godzinową 20 zł brutto. Możesz także liczyć na premię w wysokości 100 zł brutto miesięcznie. Praca odbywa się w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku, będziesz miał jednak możliwość rezerwowania dodatkowo płatnych nadgodzin. Oferta została przygotowana z myślą o współpracy długofalowej.


Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 894.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Podobne oferty pracy