Wyszukaj spośród 12129 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Inżynier Elektronik
Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Data: 02-12-0002, do końca 151 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 7254, wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Kluczowych Klientów, działającego w obszarze produkcji sprzętu do diagnostyki słuchu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Firma oferuje zatrudnienie na unikatowym stanowisku, dającym możliwość pracy przy wdrażaniu nowych produktów.

OBOWIĄZKI

• wsparcie procesu produkcyjnego w zakresie rozwiązywania problemów oraz poszukiwania nowych rozwiązań
• modernizacja produktów zgodnie z aktualnymi trendami panującymi na rynku
• wsparcie obiegu egzemplarzy prototypowych w obszarze produkcyjnym
• pośredniczenie między produkcją oraz działalnością techniczną w innych państwach

Wymagania

WYMAGANIA

• zaawansowana znajomość elektroniki
• dobra znajomość j. angielskiego - wymóg konieczny
• rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• mile widziana wiedza z obszaru działalności produkcyjnej oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dodatkowym atutem będzie chęć rozwoju zawodowego w obszarze wprowadzania na rynek nowych produktów

Oferujemy

OFERUJEMY

• konkurencyjne wynagrodzenie, dostosowane do kwalifikacji pracownika
• pracę w firmie będącej liderem światowym, zaopatrzonym w sprzęt najnowszej generacji
• pracę w przyjaznym środowisku, z możliwością udziału w projektach międzynarodowych
• bezpłatny dojazd do pracy firmowym środkiem transportu
• pakiet zdrowotny
• możliwość korzystania z siłowni na terenie zakładu pracy
• inne bonusy pozapłacowe: udział w festynach, ulgi na bilety do kina, możliwość wynajęcia domku letniskowego w Danii

Branża: Inżynieria
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie