Wyszukaj spośród 10963 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kasjer/Wykładanie towaru - Białołęka
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 162 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jedna z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia, wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

  • Poszukuje pracowników na stanowisko kasjer/ kasjerka
  • Poszukuje pracowników na stanowisko wykładanie towaru

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku Kasjer/Kasjerka

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego
Zadania na stanowisku - wykładanie towaru
  • wykładanie towaru

Wymagania

Wymagania:

  • ukończone ukończone 18 lat
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • zaangażowanie i komunikatywność
  • uczciwość
  • gotowość do pracy zmianowej
Oferujemy

Oferujemy pracę w oparciu o umowę cywilnoprawną-

umowę zlecenie

  • szkolenia kasowe
  • elastyczny grafik
  • miłą atmosferę pracy
  • stawka brutto 18, 00/19,00 zł

Branża: Obsługa klienta
Branża: Sprzedaż

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie