Malarz przemysłowy (Belgia)

Metal Group Antwerpia Wynagrodzenie do negocjacji

Metal Group to zbiór spółek, które specjalizują się w branży metalurgicznej, realizując kontrakty na terenie Niemiec, Holandii i Belgii.

Oferowana przez nas praca za granicą to nie tylko atrakcyjne warunki finansowedarmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy, ale także regularne zjazdy do Polski. Co więcej, oferując Państwu pracę za granicą zapewniamy, również opiekę polskiego koordynatora na miejscu zatrudnienia.

Pilnie poszukujemy pracowników na stanowisko: malarz przemysłowy (zbiorniki, konstrukcje stalowe) z umiejętnościami monterskimi (montaż konstrukcji stalowych).

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:

  • malowanie zbiorników, konstrukcji stalowych agregatem malarskim hydraulicznym , proszkowym i wałkami;
  • przygotowanie farb zgodnie z kartą technologiczną;
  • czyszczenie i zabezpieczanie konstrukcji przygotowujących do malowania;
  • montaż rusztowań wewnątrz malowanej konstrukcji.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako malarz;
  • dobra znajomość obsługi sprzętu malarskiego;
  • udokumentowane doświadczenie;
  • znajomość j. angielskiego/niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • polską umowę o pracę;
  • darmowe zakwaterowanie i przejazdy;
  • ubranie robocze po pierwszym przepracowanym tygodniu;
  • opiekę polskich koordynatorów.

Wymagane języki

polski

angielski

holenderski

belgijski

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Malarz przemysłowy (Belgia)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Malarz przemysłowy (Belgia) w miejscowości: Antwerpia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Metal Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Malarz przemysłowy (Belgia) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Malarz przemysłowy (Belgia), praca w Antwerpia dopasowana do Twoich wymagań.Metal Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie