Operator Produkcji

Lokalizacja: Radzyń Podlaski , lubelskie
Praca Operator Produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej - poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Parczew

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych;
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn;
  • Monitorowanie stanu maszyn i urządzeń, zgłaszanie ewentualnych usterek;
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • Wypełnianie dokumentacji stanowiskowej.
Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w branży spożywczej;
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Mile widziana książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych;
  • Gotowość do pracy w Parczewie.
Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia;
  • Premię wypłacaną co miesiąc;
  • Możliwość wsparcia w zakresie dojazdów do pracy;
  • Udział w szkoleniach i kursach finansowanych przez Pracodawcę;
  • Pracę w młodym i otwartym zespole.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Gdzie szukać pracy jako Operator Produkcji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Produkcji w miejscowości: Radzyń Podlaski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Produkcji, praca w Radzyń Podlaski dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.