Junior Accounting Specialist with French or German

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Junior Accounting Specialist with French or German

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

ZAKRES ZADAŃ:
- Obsługa w obszarze administracji, księgowości, zakupów zagranicznych placówek firmy
- Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
- Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)
- Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu
- Księgowanie i wprowadzanie faktur
- Wprowadzanie dodatkowych danych do systemu w j. obcym

Wymagania

OCZEKIWANIA:
- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
- Bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego, (B2/C1)
- Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
- Doświadczenie w obszarze księgowości bądź w obsłudze klienta w języku obcym
- Gotowość do ciągłego rozwoju

Oferujemy

NASZ PARTNER BIZNESOWY OFERUJE:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Kompleksowy program wdrożeniowy
- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
- Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
- Możliwości rozwoju
- Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)

Gdzie szukać pracy jako Junior Accounting Specialist with French or German

Jaka oferta pracy na stanowisku: Junior Accounting Specialist with French or German w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cee Experts Uszyński s.j. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Junior Accounting Specialist with French or German Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Accounting Specialist with French or German, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cee Experts Uszyński s.j. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.