Wyszukaj spośród 8357 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Magazynier

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 263 dni

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert.396)

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER (Warszawa Mokotów)

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• wykładanie towaru
• Wykonywanie poleceń kierownika zmiany

Wymagania

Wymagania:

• Gotowość do pracy na zmiany 6-14/14-22
• Dokładność, rzetelność i zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie
• Konkurencyjne wynagrodzenie

Kontakt 693 315 862

Branża: Praca fizyczna
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie