Specjalista ds. Zarządzania Zamówieniami

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Praca Specjalista ds. Zarządzania Zamówieniami

Biuro rekrutacyjne SMART Recruitment szuka dla swojego klienta- producenta materiałów stosowanych w meblach, wnętrzach i budownictwie- Kandydatów i Kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie zamówień od klientów,
- wprowadzanie, segregowanie i weryfikacja przychodzących zamówień,
- rozpoznawanie i eskalacja problemów do osoby nadzorującej,
- potwierdzanie dat produkcji w systemie lub poprzez koordynację z działem zarządzania łańcuchem dostaw,
- śledzenie zamówień (zmiany planów po stronie produkcji, monitorowanie terminów dostaw, ilości wysyłek),
- rozpoznawanie obszarów do doskonalenia i inicjowanie zmian,
- administracja danych w systemie,
- po zdobyciu potrzebnej wiedzy możliwy udział w międzynarodowych projektach m.in. unifikacja SAPa.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub logistyczne,
- min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego ,
- doświadczenie w pracy z systemem SAP lub innym systemem klasy ERP będzie dodat-kowym atutem,
- bardzo dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office,
- umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole,
- postawa proaktywna,
- rzetelność i dbałość o szczegóły.

Oferujemy

Klient oferuje:
- bezpośrednio zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
- pracę w międzynarodowym środowisku pracy w centrali firmy we Wrocławiu,
- szkolenia z produktów i systemów,
- możliwości rozwoju zawodowego.

Oferta jest ważna jeszcze 2309 dni

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Zarządzania Zamówieniami

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Zarządzania Zamówieniami w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SMART Recruitment lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Zarządzania Zamówieniami Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Zarządzania Zamówieniami, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.SMART Recruitment praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.