Wyszukaj spośród 20333 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Ślusarz

Lokalizacja:
Data: 02-12-0002, do końca 362 dni

ATERIMA - Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • wykonywanie czynności ślusarskich i tokarskich
  • naprawa i remonty maszyn i urządzeń
  • dbanie o ład i porządek na miejscu pracy

Wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji
  • masz wykształcenie minimum zawodowe
  • posiadasz doświadczenie w pracach ślusarskich
  • potrafisz czytać rysunek techniczny w stopniu podstawowym
  • cechują Cię, dobra organizacja pracy i samodzielność
Oferujemy

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • wynagrodzenie na poziomie 3000-3900zł brutto

Szukasz pracy jako Ślusarz

Oferta pracy na stanowisku: Ślusarz w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Aterima Sp. z o.o. Sp. k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Ślusarz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ślusarz, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Aterima Sp. z o.o. Sp. k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Wyższa pensja minimalna od stycznia 2019 r.
Początek przyszłego roku przyniesie dużo pozytywnych zmian na rynku pracy.
07/12/2018
Zobacz wszystkie