Programista SQL/.NET

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Praca Programista SQL/.NET

NBCR Sp. z o.o. (Certyfikat nr 14492) to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu mogą Oni stabilnie działać i się rozwijać, a my towarzyszyć im jako rzetelny partner.

Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

• Udział w projektach integracji (rozbudowy) systemów ERP
• Przygotowywanie projektów technicznych oprogramowania
• Tworzenie oprogramowania na podstawie projektów i dokumentacji technicznych
• Wykonywanie testów funkcjonalnych i integracyjnych
• Wsparcie techniczne, optymalizacja i rozwój istniejącego oprogramowania
• Opracowywanie dokumentacji technicznej oprogramowania

Wymagania

Wymagania:

• Znajomość baz danych MS SQL
• Znajomość języka SQL (T-SQL)
• Umiejętność programowania obiektowego
• Znajomość Visual Studio
• Umiejętność programowania w C#

Mile widziane:
• Znajomość SSMS, Profiler
• Znajomość narzędzi analitycznych (Cristal Reports/Reporting Services)
• Znajomość technologii ASP.NET MVC
• Znajomość systemów Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum

Oferujemy

Oferujemy:

• Pracę na samodzielnym pełnym wyzwań stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Firmie (umowa o pracę, pełny etat).
• Dostęp do najnowocześniejszych technologii.
• Pracę w ramach ciekawych projektów
• Duże możliwości rozwoju zawodowego.
• Zatrudnimy również studentów.

Gdzie szukać pracy jako Programista SQL/.NET

Jaka oferta pracy na stanowisku: Programista SQL/.NET w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Programista SQL/.NET Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista SQL/.NET, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.