Konserwator Serwisant Technik instalacji Elektryk Mechanik

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Praca Konserwator Serwisant Technik instalacji Elektryk Mechanik

Firma Instal System Project działa na krakowskim rynku wykonawstwa instalacji HVAC od ponad 15 lat. Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem wykonawczo-usługowym. Posiadamy stabilną pozycję i rozpoznawalną w branży markę. Realizujemy ciekawe i ambitne projekty z zakresu wentylacji i klimatyzacji.

Konserwator serwisant Technik instalacji Elektryk Mechanik

TECHNIK INSTALACJI – ELEKTRYK MECHANIK w Dziale Remontów i Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków to:

  • konserwacja i obsługa oraz utrzymanie ruchu urządzeń i instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji w bardzo dużym przedsiębiorstwie naszego klienta w Krakowie;
  • praca w systemie 1-zmianowym w godzinach 07:00-15:00.
Wymagania
  • wymagamy znajomości branży instalacji sanitarnych i elektrycznych i minimum kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • oczekujemy sumienności i rzetelności, wykształcenia technicznego;
  • niezbędny zmysł techniczny i zdolności manualne.
Oferujemy
  • gwarantujemy solidne podstawy pracy z umową o pracę na czas nieokreślony;
  • wieloletnią współpracę;
  • ponadprzeciętne wynagrodzenie zawsze na czas;
  • kompetentny zespół współpracowników i brak delegacji.
Wymagane języki

polski

Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. B

Gdzie szukać pracy jako Konserwator Serwisant Technik instalacji Elektryk Mechanik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konserwator Serwisant Technik instalacji Elektryk Mechanik w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Instal System Project lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konserwator Serwisant Technik instalacji Elektryk Mechanik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konserwator Serwisant Technik instalacji Elektryk Mechanik, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Instal System Project praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.