Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta bankowego

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Praca Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta bankowego

Spółka Dystrybucyjna Banku Pocztowego Sp. z o.o. świadczy bezpieczne i przejrzyste usługi finansowe we współpracy z Bankiem Pocztowym S.A. Spółka działa za pośrednictwem własnego Call Center znajdującego się w Łodzi. Powstała w maju 2010 roku w Warszawie. Głównym i jedynym właścicielem Spółki jest Bank Pocztowy, dzięki któremu posiadamy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań bankowych.

Chcesz rozpocząć pracę w stabilnej i rozpoznawalnej firmie finansowej?
Lubisz rozmawiać, szczególnie przez telefon ?
Wolisz luźny styl niż garnitur ?
Masz tyle lat na ile się czujesz ?
Jesteś komunikatywny i pełen pozytywnej energii ?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania to aplikuj na stanowisko:
Konsultant ds. obsługi klienta bankowego.

Codzienne zadania i obowiązki:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnymi Klientami Banku
  • dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek Banku
  • informowanie o produktach i usługach Banku w rozmowach wychodzących
  • powitanie nowych Klientów Banku
  • prowadzenie wywiadów telefonicznych z aktualnymi Klientami Banku
  • sprzedaż produktów bankowych

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • pozytywnego nastawienia, bez uśmiechu nie pracujemy :)
  • dyspozycyjności min. 20 h w tygodniu od pn - pt 8.00-20.00
  • chęci rozwoju oraz otwartości na zmiany
  • wysokiej kultury osobistej
  • poprawnej dykcji i umiejętności komunikacji
  • umiejętności obsługi komputera na poziomie podstawowym

Nie wymagamy doświadczenia - my Cię wszystkiego nauczymy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • wysoką stawkę godzinową oraz bardzo atrakcyjny system prowizyjny
  • umowę zlecenie oraz zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • stały bądź elastyczny grafik, sam ustalasz swoje godziny pracy
  • wolne weekendy
  • profesjonalne szkolenie wstępne (szkolenia produktowe i sprzedażowe)
  • pracę w młodym i ambitnym zespole oraz wsparcie przełożonych na każdym etapie współpracy
  • spotkania integracyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego, dla najlepszych możliwość awansu
  • nowoczesne i przestronne biuro znajdujące się w dogodnej lokalizacji (bardzo dobrze skomunikowane z całym miastem)
  • możliwość korzystania z Karty Multisport

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta bankowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta bankowego w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Spółka Dystrybucyjna Banku Pocztowego lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta bankowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta bankowego, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Spółka Dystrybucyjna Banku Pocztowego praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.