Wyszukaj spośród 8046 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Koordynator Kontroli Jakości i Certyfikacji

Data: 02-12-0002, do końca 273 dni
Lokalizacja: Warszowice , śląskie

JBG-2 jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą urządzenia chłodnicze dla sklepów i sieci marketów. Historia marki JBG sięga roku 1989. Obrana strategia oraz skuteczne zarządzanie połączone z pasją tworzenia, hartem ducha i zaangażowaniem kadry pracowniczej pozwala realizować cel, jakim jest rozwój silnego przedsiębiorstwa oferującego nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne rozwiązania na miarę potrzeb rynku chłodniczego.

 

Dokumenty prosimy przesyłać na adres e-mail.


Opis stanowiska
 • nadzór nad procesem wytwarzania w zakresie zgodności wyrobu z wymaganiami;
 • tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej kontroli jakości i certyfikacji produkowanych wyrobów;
 • nadzór nad dokumentacją wspierającą projektowanie i wytwarzanie urządzeń – dyrektywy, normy, rozporządzenia;
 • nadzór nad procesami w ramach wymagań norm jakościowych ISO;
 • realizacja zobowiązań Firmy w zakresie ochrony środowiska.
Wymagania
 • wykształcenie wyższe techniczne (w tym min średnie elektryczne lub chłodnicze);
 • znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw obsługi komputera (MS Excel, Word);
 • podstawowa umiejętność obsługi programu Autocad;
 • dobra organizacja, umiejętność pracy z zespole;
 • znajomość języków obcych, min. j. angielskiego.
Oferujemy
 • adekwatne do umiejętności wynagrodzenie;
 • stałe zatrudnienie;
 • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;
 • możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta jest ważna jeszcze 273 dni

Do dokumentów aplikacyjnych proszę o dopisanie oświadczenia zgodnego z poniższym wzorem pod rygorem nierozpatrzenia CV i/lub życiorysu niezawierającego zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz natychmiastowe zniszczenie/usunięcie takich aplikacji:

„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie przez „JBG–2” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszowicach (43-254) ul. Gajowa 5 (Administrator Danych Osobowych) moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu prawidłowego przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego oraz ewentualnych przyszłych postępowań rekrutacyjnych. Dane podaję dobrowolnie oraz wiem, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i prawo ich poprawiania.”

Kandydaci,  którzy chcą aby ich aplikacje wykorzystane zostały również na potrzeby rekrutacji prowadzonych przez JBG sp. z o.o.  z siedzibą w Żorach przy ul. Strażackiej 46 proszeni są o zamieszczenie w swoich dokumentach aplikacyjnych dodatkowej zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam  zgodę na udostępnienie przez „JBG–2" Sp. z o.o., z siedzibą w Warszowicach (43-254), ul Gajowa 5 do JBG sp. z o.o. z siedzibą w  Żorach ul. Strażacka 46 moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu wykorzystania ich do prowadzonych przez  JBG sp. z o.o. postępowań rekrutacyjnych. Dane podaję dobrowolnie oraz wiem, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i prawo ich poprawiania.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „JBG–2” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszowicach (43-254) ul. Gajowa 5. Dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych teraz i w przyszłości (w sytuacji wyrażenia odpowiedniej zgody). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane mogą być udostępnione (w sytuacji wyrażenia odpowiedniej zgody) do JBG sp. z o.o. z siedzibą w Żorach ul. Strażacka 46 w celach prowadzonych przez JBG sp. z o.o. rekrutacji.

 

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie