To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Tajemniczy Klient/Audytor Starter24

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Rodzaj pracy: Praca czasowa
  • Branża: Badania i rozwój, Kontrola jakości, Obsługa klienta
  • Kraj: Polska

Tajemniczy Klient/Audytor
Pracodawca: Starter24
Kraj: Polska , Region: kujawsko-pomorskie

Starter24 to prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma z branży assistance z siedzibą w Poznaniu. Działamy na rynku od 2000 roku. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera. Jesteśmy wyłącznym partnerem ADAC w Polsce.

Opis stanowiska pracy

Zadaniem Tajemniczego Klienta  będzie polegało na rezerwacji samochodu zastępczego w badanej wypożyczalni aut. Rozmowa musi być przeprowadzona  zgodnie z przesłaną instrukcją. Z każdego przeprowadzonego Badania powinna powstać dokumentacja w formie wypełnionej przez Tajemniczego Klienta ankiety oraz Raportu z Badania zawierającego spostrzeżenia osoby przeprowadzającej Badanie.

Wymagania stawiane kandydatom

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne (w szczególności aktywnego słuchania);
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel);
  • aktywne Prawo Jazdy Kat. B.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub branży motoryzacyjnej;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Nasza oferta

  • elastyczna forma współpracy w oparciu o umowę zlecenie;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • różnorodne zlecenia audytów w branży motoryzacyjnej (audyty w wypożyczalniach aut, serwisach, punktach dealerskich).