Przedstawiciel Handlowy IT

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Przedstawiciel Handlowy IT

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.
Aktualnie dla Naszego Klienta - prężnie rozwijającej się firmy z rynku zabezpieczeń sieci komputerowych - poszukujemy kandydata na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

- budowanie kanału partnerskiego (integratorzy, firmy ISP, firmy outsourcingowe IT)
- sprzedaż i koordynacja projektów
- spotkania z klientami - osobami decyzyjnymi dużych firm IT
- pozyskiwanie klientów - budowanie bazy firm
- wyjazdy w delegacje
- podtrzymywanie kontaktów z klientami
- uczestnictwo w konferencjach
Wymagania
OPIS WYMAGAŃ:

- wykształcenie min. średnie
- doświadczenie u dystrybutora rozwiązań IT (virtualizacja, backup, urządzenia sieciowe, wi-fi)
- min. 3 lata doświadczenia u integratora IT
- doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
- doświadczenie w pracy w kanale partnerskim
- prawo jazdy kat.B
- znajomość Pakietu Office
- język angielski - B1
Oferujemy

OFERUJMEY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
- służbowy samochód, laptop, telefon
- 4 dni pracy w terenie, 1 dzień zdalnej pracy biurowej
- dodatkowe benefity: karta sportowa, dofinansowanie do wakacji, prywatne ubezpieczenie medyczne
- pracę w rejonie: łódzkim, lubelskim, podlaskim, mazowieckie, warmińsko - mazurskm, pomorskim, kujawsko - pomorskim

Oferta jest ważna jeszcze 2319 dni

Gdzie szukać pracy jako Przedstawiciel Handlowy IT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy IT w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przedstawiciel Handlowy IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy IT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.