Konsultant

FIRMBOOK BC Bełchatów 3000 PLN

Platforma dla firm z  sektora MSP poszukuje osoby do pracy. Praca w domu (poszukujemy 5 osób z terenu całej Polski) Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż i obsługę klientów.

Konsultant i opiekun klienta

Zadania:

  • Budowanie wizerunku firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów z udostępnianej Ci bazy klientów
  • Udzielanie informacji o możliwościach i korzyściach z promocji firmy za pośrednictwem platformy

Wymagania

Oczekiwania:

  • Osoba  komunikatywna z dobrą dykcją
  • Lubisz kontakt z  ludźmi
  • Chcesz nauczyć się czegoś nowego w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Masz wykształcenie min. średnie
  • Masz orientację na cel
  • Obsługujesz komputer (MS Office)
  • Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będzie to dodatkowym atutem (kryterium nie wymagane)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Profesjonalne przygotowanie do tej roli zawodowej
  • Wynagrodzenie w oparciu o wyniki (2 600 – 4 200 uśredniony poziom wynagrodzenia naszych konsultantów, zależny od wyniku i czasu przeznaczonego na pracę)
  • Elastyczny grafik pracy (idealny dla osób studiujących, poszukujących dodatkowego zajęcia)
  • Możliwość potraktowania tej oferty jako pracy dodatkowe

Wymagane języki

polski

Gdzie szukać pracy jako Konsultant

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant w miejscowości: Bełchatów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FIRMBOOK BC lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant, praca w Bełchatów dopasowana do Twoich wymagań.FIRMBOOK BC praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie