To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator urządzeń do obróbki metali Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Dilsen, Belgia
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Przemysł / Produkcja, Magazyn
  • Kraj: Belgia
Operator urządzeń do obróbki metali

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży metalowej, zajmującej się wyposażaniem budynków inwentarskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należy obsługa giętarki, piły do metalu, prasy krawędziowej oraz wykrawarki.

WYMAGANIA

Wymagamy umiejętności obsługi maszyn CNC oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Mile widziana umiejętność programowania maszyn.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stawkę godzinową w wysokości 16 EUR brutto/h oraz nadgodziny płatne 150%. Zwracamy koszty dojazdu z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Podobne oferty pracy