Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator urządzeń do obróbki metali
Dilsen

Lokalizacja: Dilsen , Belgia
Data: 02-12-0002, do końca 321 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży metalowej, zajmującej się wyposażaniem budynków inwentarskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należy obsługa giętarki, piły do metalu, prasy krawędziowej oraz wykrawarki.

Wymagania

WYMAGANIA

Wymagamy umiejętności obsługi maszyn CNC oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Mile widziana umiejętność programowania maszyn.

Oferujemy

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stawkę godzinową w wysokości 16 EUR brutto/h oraz nadgodziny płatne 150%. Zwracamy koszty dojazdu z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy.

Oferta jest ważna jeszcze 321 dni

Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie