Specjalista w dziale zobowiązań (AP) z językiem niemieckim

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Dąbrowa Górnicza 5000 PLN

Dla firmy świadczącej usługi z zakresu finansów i księgowości na rzecz największych światowych spółek, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista w dziale zobowiązań (AP).
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego (min. B2);
  • wykształcenie kierunkowe: średnie (technik ekonomista) lub wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość);
  • mile widziane doświadczenie w dziale księgowości/finansów;
  • znajomość zagadnień z zakresu księgowości AP/AR;
  • dobra znajomość systemu SAP oraz MS Office (głównie Excel);
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie procesów przepływów finansowych oraz efektywności systemu płatności na podstawie ustalonych wskaźników;
  • koordynacja i zapewnienie stabilności procesów AP;
  • zapobieganie narastaniu zaległości w płatnościach i proponowanie usprawnień;
  • uczestnictwo w spotkaniach z osobami kontaktowymi ze strony klientów w zakresie procesów AP.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w  międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • umowa o pracę, pełny etat;
  • wynagrodzenie: 6000 zł brutto miesięcznie;
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków);
  • kursy językowe oraz szkolenia z zakresu rachunkowości i finansów;
  • możliwość dofinansowania studiów/profesjonalnych kursów.

Wyślij CV na adres e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Osoba do kontaktu: Beata.

Wymagane języki

polski

angielski

niemiecki

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Specjalista w dziale zobowiązań (AP) z językiem niemieckim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista w dziale zobowiązań (AP) z językiem niemieckim w miejscowości: Dąbrowa Górnicza jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista w dziale zobowiązań (AP) z językiem niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista w dziale zobowiązań (AP) z językiem niemieckim, praca w Dąbrowa Górnicza dopasowana do Twoich wymagań.Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Praca Specjalista w dziale zobowiązań (AP) z językiem niemieckim, Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenia Pracodawcy

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie