To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pomocnik operatora maszyn - od zaraz Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Ozorków, łódzkie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: łódzkie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska
Pomocnik operatora maszyn - od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla naszego Klienta będącego światowym liderem w dostarczaniu technologicznych rozwiązań oraz produktów codziennego użytku, poszukujemy pracowników na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

• uruchamianie i dostosowywanie maszyny do procesów produkcyjnych
• kontrola ustawień maszyny i ich ewentualna zmiana
• kontrola jakości wytwarzanych produktów
• odbiór gotowych produktów z maszyny

WYMAGANIA:

• Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
• Mile widziane zdolności manualne
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie miesięczne 2800 zł brutto oraz premię
• Umowę o pracę tymczasową
• Pracę w systemie 2 dni pracujące 2 dni wolne
• Możliwość długotrwałego zatrudnienia
• Szkolenie stanowiskowe

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.