Technik serwisu

Manpower Bydgoszcz Wynagrodzenie do negocjacji

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Technik serwisu.

Miejsce pracy: Polska północno-zachodnia.

Nr ref.: TSE/048/ICI

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Opis stanowiska:

  • prace montażowe przy pojazdach specjalistycznych;
  • prace serwisowe przy przeglądach oraz naprawie pojazdów specjalistycznych;
  • zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta;
  • sporządzanie dokumentacji serwisowej.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń (maszyny robocze ciężkie, urządzenia dźwigowe i transportowe, pojazdy specjalistyczne, etc.);
  • wykształcenie średnie techniczne;
  • znajomość budowy maszyn, mechaniki i elektromechaniki, hydrauliki siłowej, automatyki;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych;
  • gotowość do wyjazdów na terenie Polski Północno-Zachodniej;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bogaty pakiet szkoleń;
  • możliwość rozwoju;
  • niezbędne narzędzia pracy, samochód serwisowy, laptop, telefon komórkowy;
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.

Wymagane języki

polski

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Technik serwisu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technik serwisu w miejscowości: Piła jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Manpower lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technik serwisu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technik serwisu, praca w Piła dopasowana do Twoich wymagań.Manpower praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie