Murarz

Lokalizacja: Geraardsbergen , Belgia
Praca Murarz

Miejsce pracy: BELGIA
Poszukujemy MURARZY
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

· murowanie budynku od podstaw na zaprawę (ściany zewnętrzne, działowe, nośne)
· murowanie klinkieru
· inne prace murarskie

Wymagania

WYMAGAMY :

  • Doświadczenie w pracach murarskich - Doświadczenie w Belgii mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka obcego - angielski, niemiecki, francuski lub holenderski
  • Samodzielność i motywacja do pracy
Oferujemy

OFERUJEMY :

• atrakcyjne wynagrodzenie
• polską umowę na pełny etat
• bezpłatne zakwaterowanie
• opiekę koordynatora
• możliwość długofalowej współpracy

Gdzie szukać pracy jako Murarz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Murarz w miejscowości: Geraardsbergen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work Express Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Murarz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Murarz, praca w Geraardsbergen dopasowana do Twoich wymagań.Work Express Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Murarz

Ogłoszenie Archiwalne