To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik inwentaryzacji Jobman Group Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Pracownik inwentaryzacji
Pracodawca: Jobman Group Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: wielkopolskie

Potrzebujesz gotówki na już?

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Praca przy nocnej inwentaryzacji marketu- oferta pracy tymczasowej

Termin:
Komorniki 15/10/2017 r.
Poznań 18/10/2017 r.
Swarzędz 22/10/2017 r.

OBOWIĄZKI
- liczenie towaru
- dbanie o czystość stanowiska pracy

WYMAGANIA
- dyspozycyjność w wybranych dniach (nie trzeba pracować na wszystkich trzech inwentaryzacjach)
- zdolności manualne
- komunikatywność i odpowiedzialność

OFERUJEMY
- szybką wypłatę wynagrodzenia
- 15zł netto za godzinę
- darmowy transport na inwentaryzacje w Komornikach i Swarzędzu
- ciepły posiłek oraz napoje w przerwie prac
- gwarantowane 6h pracy (90zł). Jeśli prace zakończą się szybciej niż po 6h to otrzymują Państwo 90zł. Jeśli prace potrwają dłużej to otrzymujecie Państwo wynagrodzenie za rzeczywisty czas pracy
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu)
- program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".