Wyszukaj spośród 8364 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Mistrz Mechanik

Lokalizacja: Legnica , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 606 dni
Praca Mistrz Mechanik

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • optymalizacja urządzeń,
  • usuwanie usterek

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie o kierunku mechanicznym,
  • minimum 5 lat stażu,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • wiedza z zakresu budowy i naprawy maszyn,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u Klienta),
  • prace w stabilnej firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt pod numerem 723 193 162.

Zapraszamy również do biura Adecco w Legnicy, ul. Wjazdowa 3/1 (obok Starostwa Powiatowego).

Szukasz pracy jako Mistrz Mechanik

Oferta pracy na stanowisku: Mistrz Mechanik w miejscowości: Legnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Mistrz Mechanik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mistrz Mechanik , praca w Legnica dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy