Wyszukaj spośród 8930 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji

Lokalizacja: DORDRECHT , Holandia;
Praca Pracownik produkcji

EUROSERVICES  POLSKA SP. z o.o. nr cert. 1069 to firma z ogromnymi tradycjami zajmująca się werbowaniem i selekcją pracowników na potrzeby zagranicznych organizacji.

Prosimy osoby zainteresowane o przysłanie CV na adres e-mail.

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy Euroservices Polska sp. z o.o. nr cert. 1069 poszukuje pracowników produkcji. Praca od zaraz. Holandia.

Organizujemy również zakwaterowanie.

Wymagania
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • prawo jazdy.
Oferujemy
  • umowę o pracę na holenderskich warunkach;
  • wynagrodzenie adekwatne do zadań i wykonywanej pracy zgodne z holenderskimi stawkami dla branży/sektora;
  • pełny wymiar czasu pracy (możliwe soboty);
  • tygodniowe wypłaty wynagrodzenia na konto walutowe;
  • możliwość wypłaty zaliczek;
  • zakwaterowanie w dobrym standardzie- dojazd do pracy firmowym transportem;
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu.
Wymagane języki

angielski

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w miejscowości: DORDRECHT jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Euroservices Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji, praca w DORDRECHT dopasowana do Twoich wymagań.Euroservices Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy