Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pomoc pielęgniarki w Anglii / Shipley / od 8 GBP/h / sierpień

Lokalizacja: Cały kraj , Wielka Brytania
Data: 02-12-0002, do końca 756 dni
Praca Pomoc pielęgniarki w Anglii / Shipley / od 8 GBP/h / sierpień

Brytyjski pracodawca posiadający ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży medycznej i dom opieki o wysokim standardzie usług, który prowadzony jest zgodnie z wytycznymi programu Gold Standard Framework zatrudni wykwalifikowane osoby do pracy jako pomoc pielęgniarki lub pielęgniarka do pracy z osobami starszymi. Dostępne  stanowisko w wyspecjalizowanym domu opieki w Shipley / hrabstwo Yorkshire. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka, ale nie posiadasz jeszcze uprawnień do pracy w UK lub chesz podszkolić angielski – skontaktuj sie z ProworkPL - zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie /skype. Praca dla asystentów/pomocy pielęgniarskich i pielęgniarek w UK od sierpnia 2017.

ProworkPL posiada różne oferty dla pomocy pielęgniarskich i pielęgniarek na terenie całej Wielkiej Brytanii. Jeśli szukasz pracy w wybranym rejonie UK, skontaktuj sie z nami i prześlij CV.


Wymagania

znajomość języka angielskiego

dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)

referencje i zaświadczenie o niekaralności

gotowość do zrobienia rejestracji w NMC lub rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę jako opiekun osoby starszej/care assistant).

Gotowość do podjęcia pracy w UK od sierpnia 2017

 

Oferujemy

Stały kontrakt (etat ok. 36 godzin tygodniowo).

Wynagrodzenie: pomoc pielęgniarki od 8.00 funtów/godz, pielęgniarka RGN nurse od 14.00 funtów brutto

Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim

Zamieszkanie: pomoc w znalezieniu zamieszkania

Zapewniony system szkoleń i rozwoju zawodowego

Zapewnione bezpłatne posiłki podczas godzin pracy     

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 756 dni


Gdzie szukać pracy jako Pomoc pielęgniarki w Anglii / Shipley / od 8 GBP/h / sierpień

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pomoc pielęgniarki w Anglii / Shipley / od 8 GBP/h / sierpień w miejscowości: Cały kraj jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pomoc pielęgniarki w Anglii / Shipley / od 8 GBP/h / sierpień Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomoc pielęgniarki w Anglii / Shipley / od 8 GBP/h / sierpień, praca w Cały kraj dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.