Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier - Praca dodatkowa

Lokalizacja: Pruszków , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 781 dni
Praca Magazynier - Praca dodatkowaDla naszego Klienta, międzynarodowego operatora logistycznego w branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Praca dodatkowa przy rozładunku towaru i kompletacji zamówienia

Wymagania

Jeśli:

  • chcesz dorobić na wakacje
  • szukasz pracy dodatkowej
  • nie boisz się pracy fizycznej
Zgłoś się do nas!
Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • stawkę godzinową
  • pracę na telefon

Najbliższy termin:

  • niedziela 2.07. godz. 8:00 - 16:00 rozładunek kół
  • 3.07.- 18.07. godz. 9:00 - 16:00 kompletacja zamówień

Prosimy o podanie klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Oferta jest ważna jeszcze 781 dni


Gdzie szukać pracy jako Magazynier - Praca dodatkowa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - Praca dodatkowa w miejscowości: Pruszków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - Praca dodatkowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - Praca dodatkowa, praca w Pruszków dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.