Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praca na produkcji - praca weekendowa !

Lokalizacja: Żywiec , śląskie
Data: 02-12-0002, do końca 785 dni
Praca Praca na produkcji - praca weekendowa !

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.


Opis stanowiska

Zadania:

• Prace przy montażu komponentów produkcyjnych
• Selekcja i wstępna kontrola według obowiązujących standardów
• Przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy

Wymagania

Wymagania:

• Praca na zmianie dziennej lub nocnej, sobota-niedziela 18.00-6.00
• Dyspozycyjność do pracy w systemie WEEKENDOWYM, praca sobota-niedziela - po 12h
• Motywacja i chęć podjęcia pracy na produkcji

Oferujemy

Oferujemy:

• Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę tymczasową w systemie pracy weekendowej
• Premie do wynagrodzenia:, Premia Wydziałowa nawet 200zł brutto!, Premia za Polecenie - Jeśli polecisz Kandydata do pracy, otrzymasz PREMIE W WYSOKOŚCI 325zł !
Dodatek za dojazd do pracy!
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Benefit dla Pracownika Adecco +Club

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Zadzwoń pod nr 783-843-829 i dowiedz sie wiecej o ofercie pracy.

Poleć Naszą ofertę pracy swoim znajomym!

 

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy. Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Oferta jest ważna jeszcze 785 dni


Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji - praca weekendowa !

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji - praca weekendowa ! w miejscowości: Żywiec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji - praca weekendowa ! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji - praca weekendowa !, praca w Żywiec dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.