Wyszukaj spośród 24703 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Sympatyczne małżeństwo czeka na Opiekunkę. Wyjazd na 28.06

Lokalizacja: Rosenheim-okolice Monachium , Niemcy
Data: 02-12-0002, do końca 578 dni
Praca Sympatyczne małżeństwo czeka na Opiekunkę. Wyjazd na 28.06

Sympatyczne małżeństwo czeka na opiekunkę. Wsparcia potrzebuje Pan, który jest po wylewie, porusza się na wózku inwalidzkim. Żona prowadzi dom, pomaga w gotowaniu.

Opis stanowiska

Obowiązki:
- pomoc Podopiecznemu w poruszaniu się;
- zakładanie cewnika Podopiecznemu;
- pomoc żonie w gotowaniu

Wymagania

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

MILE WIDZIANE:
- referencje, podziękowania od rodzin;
- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:
- odprowadzanie składek ZUS od średniej krajowej;
- dokument A1/KARTA EKUZ;
- opiekę koordynatora 24/7;
- opiekę rzecznika pracownika;
-wynagrodzenie wypłacane na czas;
- stabilną pracę na lata;
- możliwość dodatkowego ubezpieczenia GENERALI (koszt po stronie pracownika)

Szukasz pracy jako Sympatyczne małżeństwo czeka na Opiekunkę. Wyjazd na 28.06

Oferta pracy na stanowisku: Sympatyczne małżeństwo czeka na Opiekunkę. Wyjazd na 28.06 w miejscowości: Rosenheim-okolice Monachium jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work Express Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Sympatyczne małżeństwo czeka na Opiekunkę. Wyjazd na 28.06 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sympatyczne małżeństwo czeka na Opiekunkę. Wyjazd na 28.06, praca w Rosenheim-okolice Monachium dopasowana do Twoich wymagań.Work Express Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Skuteczny onboarding, czyli kilka słów o wdrażaniu nowego pracownika
Czym jest onboarding? Słowo to pochodzi z języka angielskiego. „On board” znaczy po
31/01/2019
Zobacz wszystkie