Wyszukaj spośród 9563 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kelner/ka w Austrii. 1600Euro NETTO+NAPIWKI. Zapewnione zakwaterowanie

Lokalizacja: Filzmoos , Austria;

Aktualnie dla swojego niemieckiego Klienta z branży hotelarskiej poszukujemy pracowników na stanowisko: Kelner/Kelnerka.
Miejsce pracy: Filzmoos, okolice Bischofshofen, Austria.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy lub kontakt telefoniczny. Osoba do kontaktu: Beata.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego  jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Wymagania:
  • j. niemiecki w stopniu komunikatywnym;
  • doświadczenie w gastronomii – warunek konieczny;
  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu.
Obowiązki:
  • obsługa gości restauracji oraz hotelu;
  • serwowanie potraw.
Warunki zatrudnienia:
  • austriacka umowa o pracę;
  • praca od zaraz do końca października;
  • wynagrodzenie: 1600 € netto/ msc + NAPIWKI;
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę – mieszkanie przy hotelu;
  • BEZPŁATNE wyżywienie;
  • zapewniamy przygotowanie formalności w  j. niemieckim.
Wymagane języki

polski

niemiecki

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Szukasz pracy jako Kelner/ka w Austrii. 1600Euro NETTO+NAPIWKI. Zapewnione zakwaterowanie

Oferta pracy na stanowisku: Kelner/ka w Austrii. 1600Euro NETTO+NAPIWKI. Zapewnione zakwaterowanie w miejscowości: Filzmoos jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kelner/ka w Austrii. 1600Euro NETTO+NAPIWKI. Zapewnione zakwaterowanie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kelner/ka w Austrii. 1600Euro NETTO+NAPIWKI. Zapewnione zakwaterowanie, praca w Filzmoos dopasowana do Twoich wymagań.Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.