Wyszukaj spośród 24395 ogłoszeń o pracę

Przedstawiciel Handlowy

Data: 02-12-0002, do końca 577 dni
Lokalizacja: Bielsko-Biała , śląskie
Praca Przedstawiciel Handlowy

E100 Polska Sp. z o.o. - firma europejska oferująca pełny wachlarz usług niezbędnych dla firm transportowych w krajach WNP i UE. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię i charakteryzujemy się indywidualnym podejściem dzięki czemu jesteśmy emitentem najlepszej karty paliwowej.


Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: pozyskiwanie i nadzór nad współpracą z aktualnymi Klientami (kontakty telefoniczne oraz spotkania), realizacja założonych celów sprzedażowych, prowadzenie bazy Klientów, analiza konkurencji, prowadzenie akcji marketingowych, raportowanie działań, analiza rynku.

Wymagania
 • doświadczenie w sprzedaży (warunek mile widziany);
 • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);
 • inicjatywa, bardzo dobra organizacja czasu pracy;
 • nastawienie na realizację celów;
 • motywacja do pracy;
 • gotowość do wyjazdów służbowych;
 • prawo jazdy kat. B (własny samochód będzie dodatkowym atutem - gwarantujemy zwrot kosztów wykorzystania auta prywatnego do celów służbowych dla osób posiadających własny środek lokomocji).
Oferujemy
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
 • wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od realizacji planów;
 • realną możliwość rozwoju i awansu;
 • pakiet prywatnej opieki medycznej.

Oferta jest ważna jeszcze 577 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Przedstawiciel Handlowy

Oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy E100 Polska Sp z o. o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Przedstawiciel Handlowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy, praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.E100 Polska Sp z o. o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
E100 Polska Sp z o. o.


Praca Przedstawiciel Handlowy, Bielsko-Biała


.
Oferta jest ważna jeszcze 577 dni
Inne ogłoszenia pracodawcy
Praca w mieście
Warszawa 635
Wrocław 322
Kraków 215
Poznań 165
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy