Inżynier ds. Testów w Dziale Badań i Rozwoju

Experum HR Opole Wynagrodzenie do negocjacji

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • współpraca z zespołem projektowym;
  • współpraca w tworzeniu wymagań i analizie specyfikacji oraz wymagań systemu;
  • przygotowywanie dokumentacji testowej (przypadki testowe, raporty z testów, plan testów, w oparciu o dostępną dokumentację i spotkania zespołu projektowego;
  • przeprowadzanie testów na podstawie planu testów oraz zdefiniowanych przypadków testowych;
  • analiza błędów i jakości produktu w oparciu o standardy firmy;
  • szacowanie czasu trwania testów na podstawie wymagań i dokumentacji;
  • wykonywanie testów środowiskowych oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze elektroniki, automatyki lub pokrewne;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Testów lub podobnym;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • podstawowa znajomość dotycząca cyklu wytwarzania produktów elektroniki przemysłowej;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów.

Dodatkowym atutem będzie :

  • umiejętność testowania kodu;
  • umiejętność programowania w języku C lub C# oraz w językach standardu programowania w językach standardu IEC61131-3 (np. ST, FBD);
  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi (oscyloskopy, generatory sygnałowe, analizatory widma itp.);
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (np. SVN);

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, system premiowy oraz bogaty pakiet pozapłacowy;
  • stabilne zatrudnienie;
  • pakiet specjalistycznych szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności;
  • udział w interesujących i rozwojowych projektach oraz możliwość wykazania i wdrożenia własnych rozwiązań;
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.

Gdzie szukać pracy jako Inżynier ds. Testów w Dziale Badań i Rozwoju

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. Testów w Dziale Badań i Rozwoju w miejscowości: Opole jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Experum HR lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier ds. Testów w Dziale Badań i Rozwoju Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. Testów w Dziale Badań i Rozwoju, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.Experum HR praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie