Pracownik fizyczny (pakowacz)

Lokalizacja: Raciąż , mazowieckie
Praca Pracownik fizyczny (pakowacz)

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.
W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obowiązki:

  • prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,
  • pakowanie, sortowanie produktów,
  • układanie produktów na paletach.
  • pomoc w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • usuwanie drobnych usterek,
Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • zainteresowanie zagadnieniami technicznymi,
  • sprawność fizyczna,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w renomowanym, międzynarodowym przedsiębiorstwie produkcyjnym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • możliwość przyuczenia do samodzielnego stanowiska operatora maszyn,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta,
  • dodatki za pracę podczas weekendów,
  • dodatki za pracę na zmianie nocnej,
  • premię oraz talony

Oferta jest ważna jeszcze 2442 dni

Gdzie szukać pracy jako Pracownik fizyczny (pakowacz)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny (pakowacz) w miejscowości: Raciąż jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik fizyczny (pakowacz) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik fizyczny (pakowacz), praca w Raciąż dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.