Quality Manager

Inwenta Białystok Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcji okien poszukujemy osoby na stanowisko: Quality Managera.
Lokalizacja : woj. Podlaskie

Nr ref : MN/ QM/062017

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 1727.​

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad podległymi pracownikami działu jakości;
  • podejmowanie decyzji w przypadkach problemów;
  • prowadzenie statystyk związanych z kontrolą wewnętrzną oraz zewnętrzną, analiza błędów;
  • wprowadzanie środków zaradczych krótko i długoterminowych, celem ich rozwiązania;
  • podejmowanie decyzji w przypadkach problemów jakościowych związanych z materiałami produkcyjnymi oraz produktami;
  • opracowanie programów kontroli jakości (w tym instrukcji kontroli przebiegu procesów technologicznych dla kontrolerów jakości - katalog błędów, plan kontroli etc.);
  • prowadzenie audytów procesu oraz produktu.

Wymagania

  • studia z zarządzania jakością i systemów zarządzania jakością;
  • doświadczenie kierowania działem zapewnienia jakości w dziale firmie produkcyjnej;
  • znajomość narzędzi jakościowych:
    • 5Why
    • Ishikawa
    • 8D
    • SCP
    • MSA
    • AQL
    • Control Plan
    • FMEA
  • uprawnienia audytora ISO 9001 ( miło widziane VDA 6.3 i VDA 6.5);
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • znajomość metodologii  LEAN Six Sigma.

Wymagane języki

angielski

Gdzie szukać pracy jako Quality Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Quality Manager w miejscowości: Białystok jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Inwenta lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Quality Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Quality Manager, praca w Białystok dopasowana do Twoich wymagań.Inwenta praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Inwenta

Praca Quality Manager, Białystok

Ogłoszenia Pracodawcy

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie