Wyszukaj spośród 24312 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Stolarz - Niemcy

Lokalizacja: Niemcy , Niemcy
Data: 02-12-0002, do końca 590 dni
Praca Stolarz - Niemcy

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Wycinanie elementów drewnianych (praca na produkcji okien)
  • Łączenie elementów za pomocą kleju, śrub, gwoździ lub zszywek
  • Szlifowanie, heblowanie, frezowanie
  • Oklejanie okien
Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Możliwość wyjazdu na projekt własnym autem
Oferujemy

Oferujemy:

  • Długoterminową umowę o pracę
  • Zapewniamy zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Legalną pracę na terenie Niemiec
  • Stawkę godzinową 9,85 Euro brutto
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania).

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

Szukasz pracy jako Stolarz - Niemcy

Oferta pracy na stanowisku: Stolarz - Niemcy w miejscowości: Niemcy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work Express Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Stolarz - Niemcy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Stolarz - Niemcy, praca w Niemcy dopasowana do Twoich wymagań.Work Express Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Zmiana zasad reprezentatywności związków zawodowych w 2019 roku
Od 1 stycznia 2019 roku zmianie uległy progi, jak i zasady ustalania, określające czy
21/02/2019
Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Zobacz wszystkie