Kierownik mobilnego działu handlowego

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Kierownik mobilnego działu handlowego

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ 1428, dla swojego Klienta, lidera w imporcie i dystrybucji zabawek i sprzętu sportowego dla dzieci poszukuje kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

- zarządzanie mobilnym działem sprzedaży,
- rozwój biznesu przez opracowywanie i wdrażanie nowych działań, strategii sprzedaży oraz optymalizowanie obecnych rozwiązań,
- prowadzenie aktywnej sprzedaży, kreowanie wizerunku firmy, ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy,
- monitoring i bieżąca analiza rynku,
- praca w terenie.

Wymagania

Wymagania:

- 3 - letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym oraz aktywnej sprzedaży (mile widziane w branży biurowej, wydawniczej, zabawkarskiej lub podobnej),
- zdolności analityczne, logicznego i koncepcyjnego myślenia oraz wyciągania wniosków
- dynamizm, kreatywność, elastyczność i umiejętność szybkiego adoptowania się do zachodzących zmian
- gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy

Oferujemy:

- praca w młodym i dynamicznym zespole
- realną możliwość kreowania polityki firmy
- strukturę firmy pozwalającą na szybkie wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań
- możliwość rozwoju zawodowego
- podstawowe narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
- wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę + premie lub umowa agencyjna na własnej działalności

Gdzie szukać pracy jako Kierownik mobilnego działu handlowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik mobilnego działu handlowego w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SERWIS PERSONALNY Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik mobilnego działu handlowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik mobilnego działu handlowego, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.SERWIS PERSONALNY Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.