Operator/mechanik kombajnu chodnikowego

Lokalizacja: Francja , Francja
Praca Operator/mechanik kombajnu chodnikowego

Work Service Express

Obowiązki:
- obsługa kombajnu chodnikowego
- prace przy budowie tunelu

Wymagania

WYMAGAMY :
- doświadczenia w obsłudze/naprawie kombajnów chodnikowych
- doświadczenia w pracach tunelowych/górniczych

Mile widziane:
- znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Oferujemy

OFERUJEMY :
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne premie
- polską umowę o pracę na pełny etat
- zakwaterowanie
- opiekę koordynatora na miejscu
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

Gdzie szukać pracy jako Operator/mechanik kombajnu chodnikowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator/mechanik kombajnu chodnikowego w miejscowości: Francja jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work Express Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator/mechanik kombajnu chodnikowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator/mechanik kombajnu chodnikowego, praca w Francja dopasowana do Twoich wymagań.Work Express Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.