Wyszukaj spośród 8364 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

POMOC SPRZĄTAJĄCA

Lokalizacja: Opole , opolskie;
Praca POMOC SPRZĄTAJĄCA

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Opis stanowiska
  • utrzymanie powierzonych powierzchni firmy w czystości;
  • sprzątanie powierzchni produkcyjnych oraz biurowych;
  • kompleksowe dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.
Wymagania
  • mile widziane osoby z doświadczeniem;
  • sumienność;
  • dokładność;
  • uczciwość;
  • pracowitość.
Oferujemy
  • praca u naszego Klienta w Opolu;
  • zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy o pracę tymczasową;
  • dofinansowanie do dojazdów / do paliwa dla osób mieszkających w Opolu oraz spoza Opola.
Wymagane języki

polski

Szukasz pracy jako POMOC SPRZĄTAJĄCA

Oferta pracy na stanowisku: POMOC SPRZĄTAJĄCA w miejscowości: Opole jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy INTERKADRA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy POMOC SPRZĄTAJĄCA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko POMOC SPRZĄTAJĄCA, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.INTERKADRA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy