Underwriter / Risk Analyst

Hays Accountancy Finance Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Underwriter / Risk Analyst
Warszawa
NR REF.: 1138791

Dla naszego Klienta, firmy z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Underwriter -- Analityk ryzyka

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać m.in za ocenę ryzyka ubezpieczeniowego, tworzenie, rozwój i wycenę produktów, kalkulację składek ubezpieczeniowych, opiniowanie umów oraz OWU, sporządzanie analiz i rekomendacji, a także współpracę z Grupą.

Od Kandydatów oczekujemy biegłej znajomości języka angielskiego, doświadczenia w pracy na stanowisku underwritera, aktuariusza lub analityka ryzyka, zdobytego w branży ubezpieczeniowej lub assistance, a takżeumiejętności pozyskiwania danych z systemów bazodanowych ich przetwarzania i analizy (Excel, Access, SQL). Niezbędna jest równieżumiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji na podstawie sporządzonych analiz i wyceny ryzyka ubezpieczeniowego.


Nasz Klient oferuje zatrudnienie na umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i pakietem benefitów, na stanowisku oferującym bardzo dużą samodzielność i ciekawy zakres obowiązków, w organizacji o bardzo dobrej atmosferze pracy, będącej liderem w swojej branży.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Underwriter / Risk Analyst

Jaka oferta pracy na stanowisku: Underwriter / Risk Analyst w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Underwriter / Risk Analyst Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Underwriter / Risk Analyst, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.