Praca dla laminiarza - 14 euro brutto/h i dodatki - Belgia


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.


Chcesz podjąć zatrudnienie za granicą?

Świetnie! Zgłoś się do Naszej Agencji, a oddelegujemy Cb do Belgii, wypłacimy wynagrodzenie w zagranicznej walucie (euro) oraz zapewnimy na miejscu opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Nie zwlekaj i zabierz ze sobą znajomych! Za każdego poleconego pracownika otrzymasz dodatek pieniężny (100 euro brutto, po przepracowaniu miesiąca)

Wyrusz w drogę własnym samochodem, a my ofiarujemy kartę paliwową oraz dodatki na zjazdy do Polski!

Wymagamy jedynie doświadczenia jako laminiarz, zaangażowania i wysokiej motywacji do rozpoczęcia pracy!

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem!

Zainteresowany? Dzwoń a nasz Rekruter udzieli wszelkich informacji :-) 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla laminiarza - 14 euro brutto/h i dodatki - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla laminiarza - 14 euro brutto/h i dodatki - Belgia w miejscowości: Overpelt jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla laminiarza - 14 euro brutto/h i dodatki - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla laminiarza - 14 euro brutto/h i dodatki - Belgia, praca w Overpelt dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.