Starszy Programista PHP/JS

Idea Sosnowiec 17000-23000 PLN

Elastyczne godziny pracy

Opieka lekarska

Sprzęt do pracy

Praca Zdalna

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Stworzyliśmy platformę dzięki której możesz zarabiać na reklamie i wymianie treści wideo w internecie. Dysponujemy playerem wideo, platformą do sprzedaży i wymiany kontentu. Praca w dobie pandemii dała nam tylko nowe możliwości, jeśli chcesz się przekonać to czytaj dalej

Zadania:

  • rozwój oprogramowania, modułów i funkcjonalności platformy
  • 80% kreatywna, 20% prace utrzymaniowe
  • dbałość o jakość kodu, w szczególności czytelność, wydajność, łatwość rozbudowy

Wymagania:

  • znajomość PHP
  • znajomość JS (native oraz jQuery)
  • znajomość SQL (MySQL)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji oraz korespondencji mailowej

Oferujemy:

  • Przez pierwszy miesiąc, lub dwa praca stacjonarna. Później możliwość pracy zdalnej do 80%
  • Sam rozkładasz sobie godziny pracy, możesz dziś 4, jutro 12 jeśli tak Ci wygodnie
  • Preferowana umowa B2B

Gdzie szukać pracy jako Starszy Programista PHP/JS

Jaka oferta pracy na stanowisku: Starszy Programista PHP/JS w miejscowości: Sosnowiec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Starszy Programista PHP/JS Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Starszy Programista PHP/JS, praca w Sosnowiec dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie