Specjalista ds. Infrastruktury IT

NBC Sp. z o.o. Katowice Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

O NAS

NBC jest polską firmą funkcjonującą na rynku od 12 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 500 specjalistów IT w całej Polsce. Nieustannie rozwijamy się i z każdym kolejnym rokiem robimy krok do przodu. Dzięki konsekwencji i niesamowitemu zespołowi zdobyliśmy uznanie w wielu prestiżowych rankingach, takich jak: Gazele Biznesu, ComputerWorld Top200 i IT@Bank.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów.

Satysfakcja ludzi, z którymi pracujemy, jest dla nas kluczowa. Dlatego indywidualnie podchodzimy zarówno do swoich partnerów biznesowych, jak i do naszych pracowników. Chcemy zrozumieć Twoje cele oraz plany i pomóc Ci w ich osiągnięciu.

OBECNIE SZUKAMY

Do projektu z zakresu infrastruktury IT poszukujemy w Katowicach specjalistów na stanowisko: Specjalista ds. Infrastruktury IT

Wyzwania, jakie czekają na Ciebie na w/w stanowisku:

 • aktywny udział we wdrażaniu i konfiguracji rozwiązań Vmware,
 • monitorowanie alertów i adekwatne reagowanie na pojawiące się problemy,
 • automatyzacja istniejących procesów,
 • optymalizacja wykorzystania zasobów sprzętowych,
 • tworzenie dokumentacji technicznej.

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole jeśli:

 • masz doświadczenie w automatyzacji procesów, między innymi w pisaniu skryptów za pomocą Powershell,
 • masz doświadczenie z produktami Vmware,
 • potrafisz zarządzać zmianami, wydajnością środowisk wirtualnych,
 • komunikujesz się w języku angielskim.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Jedna rozmowa, wiele możliwości!

Nie jesteś pewien, czy projekt, na który aplikujesz, jest dla Ciebie odpowiedni? Powiedz nam, co chcesz robić, i razem z Tobą wybierzemy najlepszą propozycję.

Projekty dopasowane do Ciebie

Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego skupiamy się na Twoich oczekiwaniach wobec projektu, by znaleźć taki, który Cię nakręca.

Możliwość zmiany projektu

Jeśli poczujesz, że już się nie rozwijasz lub chciałbyś zmienić branżę, wystarczy że nam to zgłosisz i wspólnie poszukamy nowych możliwości.

Elastyczność i rozwój

Praca w outsourcingu IT daje Ci większą elastyczność i możliwości rozwoju. Bez zmiany pracodawcy możesz uczestniczyć w wielu projektach z różnych branż u klientów końcowych. Zdobędziesz doświadczenie w różnych zespołach i kulturach organizacyjnych. Dzięki temu szybciej nawiążesz cenne relacje i zdobędziesz praktyczną wiedzę.

Benefity

karta MultiSport - żeby zawsze być w formie,

opieka medyczna - żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich,

dostęp do platformy e-learningowej - żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),

bonus relokacyjny, a także program poleceń.

ETAPY REKRUTACJI

 1. Analiza CV
 2. Rozmowa z konsultantem NBC
 3. Rozmowa techniczna
 4. Spotkanie u klienta
 5. Podpisanie umowy


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Infrastruktury IT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Infrastruktury IT w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Infrastruktury IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Infrastruktury IT, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.