Starszy Konsultant SAP- obszary FI, CO, FI-AA, FI-FM

Teamquest Warszawa

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Szkolenia

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Dla naszego Klienta wieloletniego Platynowego Partnera SAP, który jest jednym z największych graczy na rynku wdrożeń systemów klasy ERP zarówno w Polsce jak i na rynkach europejskich poszukujemy osobę na stanowisko: Starszy Konsultant SAP- obszary FI, CO, FI-AA, FI-FM

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe (ekonomiczne, informatyczne, z zakresu zarządzania)
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych i utrzymaniowo-rozwojowych SAP na pozycji Konsultanta Wiodącego w odpowiednim obszarze
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz rozumienie przebiegu procesów biznesowych
  • Umiejętność analizy potrzeb użytkowników oraz implementacji procesów biznesowych w technologii SAP
  • Dobra komunikacja z użytkownikami końcowymi i klientami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikat SAP
  • Znajomość ABAP lub innych produktów SAP będzie dodatkowym atute
  • Doświadczenie w projektach migracyjnych do S/4Hana
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatek samochodowy
  • Zatrudnienie na UoP lub B2B
  • Udział w projektach dla prestiżowych firm i instytucji w Polsce i za granicą
  • Otwartą ścieżkę dalszego rozwoju merytorycznego, również w kierunku zarządzania projektami
  • Dostęp do bazy wiedzy i szkoleń SAP
  • Certyfikację SAP
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjny)

Obowiązki:

  • Praca w roli Konsultanta Wiodącego w projektach wdrożeniowych
  • Ciągłe uzupełnianie wiedzy o najnowsze rozwiązania i funkcjonalności
  • Wsparcie merytoryczne procesów sprzedażowych

Gdzie szukać pracy jako Starszy Konsultant SAP- obszary FI, CO, FI-AA, FI-FM

Jaka oferta pracy na stanowisku: Starszy Konsultant SAP- obszary FI, CO, FI-AA, FI-FM w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Starszy Konsultant SAP- obszary FI, CO, FI-AA, FI-FM Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Starszy Konsultant SAP- obszary FI, CO, FI-AA, FI-FM, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.