Kierownik Rozwoju ds. Pszenicy Mieszańcowej

HAYS Manufacturing Home office Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

Kierownik Rozwoju ds. Pszenicy Mieszańcowej
Home office
NR REF.: 1138669


Twoja następna firma
Jeden z największych koncernów chemicznych na świecie, oferujący produkty do różnych branż i sektorów. W związku z rozwojem Działu Rozwiązań dla Rolnictwa (Agriculture) poszukujemy osoby na nowotworzone stanowisko Kierownika Rozwoju ds. Pszenicy Mieszańcowejw Polsce.

Twoje następne stanowisko
Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za planowanie, wdrażanie i zarządzanie strategią rozwoju w zakresie produkcji nasiennej pszenicy i/lub odmian mieszańcowych zbóż (żyto, jęczmień)w całej Polsce. Kierownik Rozwoju będzie wyszukiwał, organizował i prowadził spotkania z partnerami produkcyjnymi (rolnicy, gospodarstwa i przedsiębiorstwa rolne) celem ustalania warunków współpracy oraz rozwoju biznesu nasiennego w Polsce. Ponadto, na co dzień będzie aktywnie wspierał partnerów biznesowych poprzez stałe badanie potrzeb, doradztwo, konsultacje. Nowozatrudniona osoba będzie promowała markę w środowisku branżowym (stowarzyszenia nasienne, konkurencja, placów publiczne), a także prowadziła bieżące analizy rynku. Kierownik Rozwoju będzie budował swój zespół. Będzie to praca wymagająca podróży służbowych (home office).

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem i znajomością branży rolnej (nasiennej), szczególnie znajomości odmian zbóż (pszenica, żyto, jęczmień, ew. kukurydza). Wymagana jest wiedza z zakresu produkcji nasiennej. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (współpraca z oddziałami za granicą). Wykształcenie kierunkowe (rolnictwo, ogrodnictwo, sadownictwo i pokrewne) będzie dodatkowym atutem. Poszukujemy osób samodzielnych, przedsiębiorczych, otwartych, lubiących pracę z ludźmi, gotowych od odbywania podróży służbowych.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilną i ciekawą pracą dla jednego z największych koncernów chemicznych na świecie, możliwość rozwoju (budowanie nowego działu) w firmie z rozpoznawalną marką oraz wysokim udziale w rynku. Firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę, zapewnia wszystkie narzędzia do pracy, dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia nażycie, dofinansowanie do nauki języków, bony lunchowe i świątecznie, liczne szkolenia oraz dostęp do platformy kafeteryjnej).Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Rozwoju ds. Pszenicy Mieszańcowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Rozwoju ds. Pszenicy Mieszańcowej w miejscowości: Home office jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Manufacturing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Rozwoju ds. Pszenicy Mieszańcowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Rozwoju ds. Pszenicy Mieszańcowej, praca w Home office dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Manufacturing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HAYS Manufacturing


Praca Kierownik Rozwoju ds. Pszenicy Mieszańcowej, Home office

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Magazynier - operator wózka widłowego

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie


Pracownik restauracji

Błonie, mazowieckie