Rekruter

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Szkolenia

Rozwój Kariery

EvoSolutions Sp. z o.o. - jesteśmy agencją pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego
(nr 20349).
Dla naszego klienta poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko: Rekruter

Zakres obowiązków

  • Wsparcie w pozyskiwaniu kandydatów na bieżące stanowiska,
  • Zarządzanie bazą kandydatów,
  • Przeprowadzanie wywiadów z kandydatami.

Oczekujemy:

  • Orzeczenia o niepełnosprawności,
  • Doświadczenia w zakresie rekrutacji,
  • Znajomości technik i procesów rekrutacyjnych,
  • Wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik
  • Wynagrodzenie zależne od Twoje dyspozycyjności oraz wyników
  • Możliwość rozwoju (szkolenia, awanse wewnętrzne)
  • Opiekę Team Leadera.

Gdzie szukać pracy jako Rekruter

Jaka oferta pracy na stanowisku: Rekruter w miejscowości: zdalnie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evo Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Rekruter Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rekruter, praca w zdalnie dopasowana do Twoich wymagań.Evo Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.