Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji

Michael Page Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Definiowanie i utrzymywanie architektury bezpieczeństwa IT i bezpieczeństwa informacji zarówno na
poziomie procesowym, systemowym oraz dokumentacyjnym. Przygotowywanie polityk, procedur i instrukcji (w tym technicznej dokumentacji) w obszarze bezpieczeństwa IT i informacji.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to firma z branży farmaceutycznej.

Opis stanowiska

  • Definiowanie i utrzymywanie architektury bezpieczeństwa IT i bezpieczeństwa informacji zarówno na
  • poziomie procesowym, systemowym oraz dokumentacyjnym;
  • Przygotowywanie polityk, procedur i instrukcji (w tym technicznej dokumentacji) w obszarze
  • bezpieczeństwa IT i informacji;
  • Opracowywanie, wdrażanie i utrzymywanie procesów bezpieczeństwa (np. zarządzanie dostępem,
  • podatnościami, testami bezpieczeństwa) oraz mechanizmów kontrolnych bezpieczeństwa;
  • Przygotowywanie koncepcji (wymagań) dla bezpieczeństwa i wdrażanie systemów dedykowanych dla
  • zapewnienia bezpieczeństwa IT;
  • Przygotowywanie technicznych koncepcji rozwiązań i ich wdrażanie w zakresie bezpieczeństwa
  • systemów biznesowych, sieci oraz infrastruktury IT;
  • Opiniowanie projektów, produktów, zmian i nowych rozwiązań w kontekście bezpieczeństwa IT i
  • informacji;
  • Bieżąca analiza zdarzeń w systemach IT i zarządzanie oraz rejestrowanie incydentów w obszarze
  • bezpieczeństwa;
  • Zapewnienie ochrony przetwarzanych informacji przed ich kradzieżą, nieuprawnionym dostępem,
  • uszkodzeniem, modyfikacją;
  • Weryfikacja oraz ocena skuteczności zastosowanych mechanizmów bezpieczeństwa IT i proponowanie
  • oraz wdrażanie działań naprawczych;
  • Współpraca z oraz nadzór nad podmiotami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa IT i informacji;
  • Raportowanie w zakresie bezpieczeństwa zarówno na poziomie Polski jak i UK.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe z zakresu IT;
  • Minimum 5 lat doświadczenia związanego z zarządzaniem bezpieczeństwem systemów IT i
  • bezpieczeństwem informacji;
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia technicznych analiz podatności systemów IT;
  • Bardzo dobra znajomość tematów bezpieczeństwa systemów (w tym aplikacji webowych oraz
  • mobilnych) oraz bezpieczeństwa sieci;
  • Znajomość tematów związanych z bezpieczeństwem w ramach procesu rozwoju oprogramowania;
  • Umiejętność weryfikacji i oceny skuteczności zastosowanych mechanizmów bezpieczeństwa IT,
  • dotyczących m.in.: systemów operacyjnych, systemów zarządzania bazami danych, systemów
  • bezpieczeństwa, protokołów sieciowych, rozwiązań kryptograficznych;
  • Umiejętność prowadzenia technicznych analiz incydentów bezpieczeństwa IT;
  • Umiejętność prowadzenia analiz ryzyka oraz przygotowania rekomendacji w zakresie bezpieczeństwa
  • systemów IT;
  • Wiedza z zakresu nowej generacji zagrożeń dla bezpieczeństwa IT;
  • Certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa informacji będą dużym atutem np. CISA, CISM, CISSP, OSCP, CEH;
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, w tym umiejętność argumentacji swoich poglądów;
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją;
  • Umiejętność egzekwowania wymagań;

Oferujemy

  • Dowolna forma współpracy (B2B/UOP)
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności,
  • Pełne wsparcie i profesjonalne wdrożenie do pracy na Twoim stanowisku przez doświadczony zespół,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Współpraca z profesjonalistami w swojej branży.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.